Jawor Jawornik - Franciszek Skomielna Czarna 3:1 (1:1)

C -klasa Myślenice, 01.05.2009 (Jawornik)

Jawor Jawornik - Franciszek Skomielna Czarna 3:1 (1:1)

Sebastian Łapa 35, 60, Robert Piskorz 78 (k) - Franciszek 20 (k)

Jawor:Komorowski - Cudak, M. Łapa, Alama, Węgrzyn - Morlak, S. Łapa, Hudaszek (80 Siuta),Podoba - Twardosz (89 Światłoń), Pilch (46 Piskorz)

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy przez pierwsze 20 minut zamknęli gości na ich połowie. Mimo kilku sytuacji nie zdołali jednak pokonać bramkarza, najlepszą z nich zmarnował Twardosz, który będąc sam na samtrafił w golkipera z 5 metrów. Po jednej z nielicznych kontr przyjezdnych piłka skozłowała na nierówności boiska i trafiła w rękę Cudaka,a że sytuacja miała miejsce w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę pewnie wykorzystaną przez stopera gości. Napór Jawora został nagrodzony w 35 min. gdy S. Łapa popisał się atomowym uderzeniem z 18 m.- piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki przy lewym słupku. W pierwszej połowie więcej ciekawych sytuacji już nie było.

Druga odsłona to dominacja Jawora, cofnięci goście ograniczali się do nielicznych kontrataków. Zemściło się to na nich w 60 min. gdy po rzucie rożnym i strzale głową Morlaka tor lotu piłki zmienił jeszcze S. Łapa co zmyliło bramkarza i dało prowadzenie gospodarzom. 12 minut przed końcem po faulu na Twardoszu sędzia po raz drugi w tym meczu podyktował rzut karny, tym razem dla gospodarzy. Piskorz mocnym strzałem, który po rękach bramkarza wpadł do siatkiustalił wynik spotkania.

globusnc