Garść informacji

Z przyczyn ode mnie niezależnych terminarz rozgrywek pojawi się na stronie dopiero w przyszłym tygodniu. Pierwszy mecz jak już informowałem Jawor zagra 16 sierpnia w Konarach z miejscową Conavią.

Wcześniej bo w najbliższą niedzielę nasza drużyna zagra sparingowy mecz z Pasternikiem w Ochojnie. Początek spotkania o godz. 17. Nasz niedzielny rywal w zeszłym sezonie zajął w myślenickiej A-klasie 8 miejsce. W przerwie między rozgrywkami wzmocnił skład i dobrze poinformowane wróble ćwierkają, iż włączy się do walki o awans.

Zobaczymy jak nasz zespół wypadnie w konfrontacji z wymagającym rywalem z wyższej klasy rozgrywkowej. W planach jest jeszcze towarzyskie spotkanie z Duklą Bysina (w czwartek lub piątek), poinformuję niezwłocznie gdy zostanie ono ostatecznie "zaklepane".